Cybex CLOUD Z2 I-SIZE Deep Black | black

Kód: 522000648
Tip
Neohodnotené
Značka: CYBEX
€249,95
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Novorodenecká autosedačka Cloud Z2 i-Size
Ergonomické a pohodlné cestovanie

Užite si všestrannú flexibilitu a pohodlie pre vás a vaše dieťa s Cloud Z2 i-Size. Chytrý otočný mechanizmus umožňuje sedačku pootočiť na stranu pre ľahké nastupovanie a vystupovanie. Nová funkcia polohovania sedačky v aute umožňuje vášmu dieťaťu počas cesty relaxovať a dosiahnuť tak ešte väčšie pohodlie na cestách. Cloud Z2 i-Size je tiež flexibilný mimo vášho vozidla: sedačku je možné sklopiť do pozície úplne poležiačky vďaka Travel System s kočíkom. Integrovaná slnečná strieška ponúka veľkorysý tieň vo vnútri aj mimo vášho vozidla v akejkoľvek polohe naklonenia. Táto detská autosedačka je skutočne dokonalým spoločníkom pre každú fázu vašej cesty.

VLASTNOSTI: UN R129/03 i-Size

  • VÝŠKA: 45 cm - 87 cm
  • VÁHA: Max. 13 kg
  • VEK: Od narodenia až do cca 24 mesiacov
  • DĹŽKA: 645 mm
  • ŠÍRKA: 440 mm
  • VÝŠKA: 380 mm
  • VÁHA: 4.8 kg

STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT: Poťahy je možné prať v práčke pri 30 °C
OBSAH BALENIA: Autosedačka vrátane novorodeneckej vložky

Jednoduché nastupovanie
CYBEX bola prvou spoločnosťou, ktorá predstavila rotačný mechanizmus umožňujúci otočiť detské autosedačky pre ľahké nastupovanie. Base Z2 obsahuje túto funkciu, ktorá umožňuje, aby sa Cloud Z2 i-Size otočil smerom k dverám auta pre ľahké nastupovanie a vystupovanie pre vaše dieťa. Pri prestávke na ceste je možné sedačku tiež otočiť dovnútra čelom k rodičom, čo zjednodušuje zdieľanie desiaty alebo hranie hier.

Pohodlný spánok kdekoľvek na cestách
So sériou Cloud sme vyvinuli ergonomickú polohu poležiačky. V nadväznosti na túto inováciu je možné najnovší Cloud Z2 i-Size umiestniť v aute do poloľahu. Táto nová funkcia umožňuje väčšie pohodlie pre dieťa bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť na cestách.

Pohodlné cestovanie
Pomocou adaptérov je možné Cloud Z2 i-Size pripojiť k početným kočíkom od CYBEX, gb a ďalších vybraných značiek. To umožňuje, aby sa detská autosedačka stala súčasťou pohodlného cestovného systému mimo auto, čo zvyšuje pohodlie a mobilitu.

Jedna báza - dve sedačky
Base Z2 je bezpečná a flexibilná základná jednotka pre modulárny systém CYBEX Z2 Line, ktorý ponúka maximálnu ochranu a všestrannosť. Otočný mechanizmus Base Z2 umožňuje otočenie autosedačky k dverám auta pre ľahšie nastupovanie a vystupovanie. Base Z2 je riešenie s dlhou životnosťou, pretože môže byť použité aj s CYBEX Sirona Z2 i-Size pre ďalšiu vekovú skupinu. Obe sedadlá je možné v aute sklopiť.

Ochrana proti bočnému nárazu
Cloud Z2 i-Size je vybavený osvedčeným a testovaným systémom ochrany proti bočnému nárazu (L.S.P.) pre zvýšenú ochranu. Úplne prvé nárazové sily pri nehode sú redukované predĺženou bočnou ochranou smerom k dverám. Spolu s flexibilnou škrupinou autosedačky znižuje nárazové sily až o 25% a odvádza ich preč od vášho dieťaťa.

Plná ochrana proti slnku
Priestranná slnečná strieška vyrobená z tkaniny s faktorom UPF50+ primárne chráni vaše dieťa pred slnkom, ale môže tiež fungovať ako štít proti vetru alebo ishonu ulice. Keď sa strieška nepoužíva, je možné ju ľahko zložiť.

Rastie s dieťaťom
Nastaviteľná opierka hlavy ponúka 12 pozícií na prispôsobenie podľa toho, ako vaše dieťa rastie. Vďaka integrovanému postroju s pásmi je nastavenie intuitívne a rýchle – tieto bezpečnostné prvky je možné vášmu rastúcemu dieťaťu nasadiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Padne aj tomu najmenšiemu cestovateľovi
Cloud Z2 i-Size má vyberateľnú novorodeneckú vložku, ktorá vytvára takmer rovnú polohu poležiačky pre novorodencov. To pomáha znížiť riziko, že sa hlavička dieťaťa počas spánku prevrhne dopredu, čo môže viesť k vážnym problémom s dýchaním. Aby ste zaistili, že vaše rastúce dieťa bude mať dostatok priestoru, novorodenecká vložka by mala byť odstránená, akonáhle je dieťa vyššie ako 60 cm.

SensorSafe - Chytrá spona, ktorá vylepšuje bezpečie vášho dieťaťa vo vozidle (dokupuje sa samostatne)
Pocit istoty pre vás, vylepšené bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa. Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z radu Platinum a Gold a pripevňuje sa na ich bezpečnostné pásy.
SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo pokiaľ okolitá teplota dosiahne príliš vysokú alebo nízku hodnotu. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom Bluetooth a ľahko ovládateľnej aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: