Cybex SIRONA Z2 I-SIZE PLUS Soho Grey | mid grey

Kód: 522002425
Tip
Neohodnotené
Značka: CYBEX
€379,95
Na dotaz

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyžaduje základňu Base Z2.

Base Z2 je potrebné zakúpiť samostatne!

Kompatibilná aj s Isofix Base Z.


Protismerná autosedačka Sirona Z2 i-Size
Protismerná a posmerná autosedačka zaručujúca komfort pre rastúce dieťa.

Sirona Z2 i-Size predstavuje bezpečnosť, pohodlie a štýl. Vďaka šikovnému otočnému mechanizmu o 360 ° je ľahké si vybrať medzi bezpečnou polohou proti smeru jazdy alebo pohodlnou polohou v smere jazdy. Nastupovanie a vystupovanie vášho dieťaťa je tiež ľahké, pretože sedačku je možné teraz otočiť k dverám auta, aj keď je sklopená. Bezpečnostné štandardy definujúce priemysel, ktorými je CYBEX známy, sú zaistené vstavaným systémom lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) a technológiou pre redukciu nárazu. Hladké, pohodlné a bezpečné výlety pre vás a vaše dieťa sú samozrejmosťou pri Sirone Z2 i-Size.

VLASTNOSTI: UN R129/03 i-Size

 • VÝŠKA: 45 cm - 105 cm
 • VÁHA: Max. 18 kg
 • VEK: Až do 4 rokov
 • DĹŽKA: 715 mm
 • ŠÍRKA: 430 mm
 • VÝŠKA: 640 mm
 • VÁHA: 15 kg

STAROSTLIVOSŤ O PRODUKT: Poťahy je možné prať v práčke pri 30 °C
OBSAH BALENIA: Autosedačka vrátane novorodeneckej vložky

Jednoduché nastupovanie
Mechanizmus otáčania o 360 ° uľahčuje nastupovanie a vystupovanie dieťaťa a uvoľňuje namáhanie chrbta rodičov. Sedačku je možné otáčať iba jednou rukou aj v naklonenej polohe, čo umožňuje ergonomické nastupovanie aj najmladšiemu cestujúcemu. Otočný mechanizmus uľahčuje prepínanie medzi polohami proti smeru a v smere jazdy.

Na cesty v bezpečí až do 4 rokov
V polohe proti smeru jazdy Sirona Z2 i-Size znižuje riziko zranenia pri čelnej zrážke. Testy ukazujú, že sila nárazu pri čelnom strete je rozložená rovnomernejšie na veľkú plochu škrupiny autosedačky. Odporúčame používať sedačku Sirona v polohe chrbtom proti smeru jazdy, pokiaľ dieťa nedosiahne vek aspoň 15 mesiacov a pokiaľ možno aj dlhšie.

Maximálne pohodlie na cestách
Funkcia sklápania jednou rukou uľahčuje rodičom nastavenie polohy sedačky, zatiaľ čo druhú ruku majú voľnú. Autosedačka Sirona Z2 i-Size má 5 polôh naklonenia v režime proti smeru jazdy aj v smere jazdy, čo zvyšuje komfort pri spaní a cestovaní.

Ochrana proti bočnému nárazu
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) pri Sirone Z2 i-Size ponúka zvýšenú bezpečnosť v prípade bočného nárazu. V kombinácii s energiou pohlcujúcou škrupinou znižuje silu bočného nárazu približne o 25 %.

Viac bezpečnosti pri jazde v smere jazdy
Technológia Sirona Z2 i-Size Energy-Reduction Technology (ER-Tech) ponúka zvýšenú bezpečnosť pre vaše dieťa v pozícii v smere jazdy v prípade čelného nárazu. Pri čelnom náraze pomáha technológia v sedačke znížiť silu pôsobiacu na krk dieťaťa o viac ako 20 % v porovnaní s inými konvenčnými 5-bodovými systémami pásov.

Rastie s dieťaťom
Nastaviteľná opierka hlavy má 12 polôh, takže ju možno prispôsobiť veľkosti vášho dieťaťa, ako rastie, a ponúka ochranu po celé roky používania autosedačky.

Padne aj tomu najmenšiemu cestovateľovi
Sirona Z2 i-Size má vyberateľnú novorodeneckú vložku, ktorá vytvára takmer rovnú polohu poležiačky pre novorodencov. To pomáha znížiť riziko, že sa hlavička dieťaťa počas spánku prevrhne dopredu, čo môže viesť k vážnym problémom s dýchaním. Aby ste zaistili, že vaše rastúce dieťa bude mať dostatok priestoru, novorodenecká vložka by mala byť odstránená, akonáhle je dieťa vyššie ako 60 cm.

Jednoduché nastupovanie
Magnetické držiaky pásov uľahčujú nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta tým, že pásy pripevňujú po stranách autosedačky, takže nebránia vášmu dieťaťu pri nastupovaní ani vystupovaní.

SensorSafe – Chytrý klip, ktorý zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa sediaceho v aute (dokupuje sa samostatne)
Pokoj pre vás, lepšie bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spája múdru technológiu a šikovný dizajn so uvedením SensorSafe: pomáha vám sledovať bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. K dispozícii pre niekoľko autosedačiek CYBEX Platinum a Gold i-Size, SensorSafe Clip sa pripája k systému popruhov. SensorSafe poskytuje základné upozornenia, ktoré pomáhajú predchádzať kritickým situáciám: keď vaše dieťa rozopne sponu, ak je vaše dieťa vystavené riziku úpalu z auta kvôli zmenám okolitej teploty alebo ak zostane samo v aute, alebo ak vaše dieťa príliš dlho sedelo. dlho. Všetky upozornenia sú prijímané cez Bluetooth na vašom smartfóne prostredníctvom užívateľsky prívetivé aplikácie, ktorá tiež poskytuje pokyny na inštaláciu, videá s návodmi, často kladené otázky a ďalšie.

Kompatibilita produktu:

 • Base Z2
 • Base Z
 • držiak na pohár
 • letný kryt
 • Pomôcky na inštaláciu ISOFIX
 • SensorSafe Kit Batoľa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: