TULA | Batôžtek - Chomp

Kód: TBGBPA1
Neohodnotené
Značka: TULA
€12,79
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

„Chomp“ nesie hravý obraz pozitívnych šedých žralokov na tmavomodrom pozadí. Dokonalý dizajn pre tých, ktorí sa neradi podriaďujú.

Pokračujte v tom, čo máte radi, aj keď Vaše deti vyrastú. Pridajte preto do výbavy svojich detí skvelý ľahký batoh – malú aktovku na chrbát. S rozkošnou novou radou detských batohov umožňujeme pokračovať s milovanou značkou Tula najmä, keď Vaše dieťa vyrazí na cestu svojho vlastného špeciálneho dobrodružstva.

Každý batoh Tula je vyrobený z vysoko kvalitných, vodeododolných textílií v nostalgickom európskom dizajne, ktorý dokonale kombinuje praktické funkcie s okúzľujúcim štýlom.

Batohy Tula môžu obsahovať celé spektrum školských a hracích potrieb. Svojou veľkosťou spoľahlivo uspokoja maličké i veľké deti.

Odporúčame pre deti od 3 rokov.

 

8 dôvodov, prečo budete milovať naše detské batohy Tula

1. Vzory Tula

Výnimočné a trendové dekory od pocitového až po moderné, ktoré pomáhajú Vášmu dieťaťu predstaviť svoj štýl a dopĺňajú mnohé vzory aplikovaných nie len na Tula batohoch, ale tiež na dekách značky Tula.

 

2. Pohodlné nosenie

Polstrované ramenné popruhy sú nastaviteľné a obsahujú posuvnú hrudnú sponu, ktorá pomáha Vášmu dieťaťu pohodlne batoh nosiť. Pre lepšie pohodlie sú popruhy lemované mäkkou a odolnou sieťovinou.

 

3. Ľahké čistenie

100% vodeodolná polyesterová tkanina umožňuje ľahké čistenie.

 

4. Perfektná veľkosť pre batoľatá a väčšie deti

Naše detské batohy sú 10 cm hlboké, 23 cm vysoké a 30,5 cm široké s nastaviteľnými hrudnými a ramennými popruhmi, čo je ideálna veľkosť pre deti rôznych vekových kategórií.

 

5. Veľa úložného priestoru

Od občerstvenia až po školské knihy. Do batôžku sa vojde veľa potrebných vecí. Dve vrecká na prednej strane batohu a pružné vnútorné integrované vrecko v hlavnej časti batohu, ktoré dieťaťu pomôžu s organizáciou poriadku vo vnútri.

 

6. Ľahko použiteľné magnetické uzávery

Magnetické klapky uľahčujú malým i starším deťom, aby si samy otvorili a zatvorili batoh a jeho vrecká.

 

7. Personalizácia tašky

Prispôsobte a označte batoh Vášho dieťaťa jeho menom na štítok, ktorý sa nachádza na vnútornej strane batohu.

 

8. Jednoduché a rýchle uchopenie

Rukoväť v hornej časti batohu umožňuje ľahké držanie dospelými i deťmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: